(+420) 222 242 342
Menu

Naše spolupráce

Naše hodnoty ODPOVĚDNOST │ NEZÁVISLOST│ DŮVĚRA utvářejí
firemní kulturu a odrážejí se i do stylu jednání s klienty

Klienti na Prochazka & Partners již od roku 2013 oceňují:

  • Offices – Snížení nákladů v oblasti zastupování nájemců (renegociace či relokace).
  • Industrial – Pomoc při expanzi skladových prostor či nalezení vhodného brownfieldu.
  • Design – Navržení prostor pro udržení nadšených zaměstnanců a přilákání nových talentů.
  • Build – Úspory při řízení stavební zakázky jak z pozice generálního dodavatele, tak dílčích úkonů (tendrování jednotlivých profesí).
  • Investment – Vyšší zhodnocení pro koncové uživatele nemovitostí, kteří jsou zároveň v pozici vlastníka (tzv. owner-occupier) v oblastech Offices i Industrial.

„TENANT REPRESENTATION IS OUR BUSINESS.”

Zastupujeme výhradně nájemce. Budeme vždy stát na Vaší straně.

Naše zkušenosti

30+

odborníků

525+

realizovaných
projektů

50000+

pracovníkům pomohly naše
služby zlepšit život

5300+

milionů Kč úspor klientům na
nájemních a stavebních nákladech

Proč my

#

Úspory

V rámci zastupování našich klientů dosahujeme vždy výrazných úspor jak nájemních nákladů, tak i kapitálových investic spojených s výstavbou a přestavbou interiéru.

#

Odbornost

Jsme tým odborníků, jejichž povoláním je zastupování nájemců – koncových uživatelů nemovitostí. Známe veškeré aspekty rozhodování, nabídku tržních alternativ a dobře víme, jaké jsou adekvátní náklady a ceny.

#

Zkušenost

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem a znalostem trhu komerčních nemovitostí umíme rychle a efektivně nalézt cenově výhodná řešení pro potřeby našich klientů. Efektivně řešíme náročné situace a pragmaticky vyhodnocujeme jednotlivé alternativy.

#

Nezávislost

Jsme jedinou profesionální poradenskou společností na českém trhu, která výhradně zastupuje nájemce. Hájíme zájmy nájemců a uživatelů nemovitostí bez výhrad a za každých okolností. Vždy budeme stát na Vaší straně.

#

Spolehlivost

Našimi firemními hodnotami jsou Odpovědnost, Nezávislost a Důvěra. Díky naší specializaci na zastupování uživatelů komerčních nemovitostí, nikoliv jejich vlastníků, se můžete bez obav spolehnout na to, že námi navrhovaná řešení jsou pro Vás ta nejlepší.

#

Komplexní služby

Jsme připraveni kompletně zastřešit veškerá obchodní a technická řešení pro potřeby Vaší společnosti, včetně smluvního zakotvení se třetími stranami. Vše bez zatížení provozu společnosti.

Kdo jsme

Jsme přední poradenská společnost výhradně zaměřená na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Tým odborníků z Prochazka & Partners poskytuje komerční a technické poradenství, aby každý klient byl schopen udělat plně informované rozhodnutí ohledně komerčních nemovitostí.

Naše znalosti a zkušenosti především pomáhají snižovat náklady a umožňují maximalizovat návratnost za investovaný kapitál.

Plánujete-li stěhování do nové budovy, bude-li Vám končit nájemní smlouva nebo dokonce zvažujete koupi nové nemovitosti pro Vaši centrálu a rozhodujete se jak dál, jsme tím pravým partnerem pro řešení Vaší situace. Jsme připraveni Vám poskytnout naše služby a hájit Vaše zájmy k zajištění cenově efektivního řešení pro Vaši společnost.

Seznamte se s naším týmem

Náš 30členný tým v Prochazka & Partners tvoří profesionálové z řady oborů, kteří jsou připraveni konzultovat Vaše požadavky v oblasti komerčních nemovitostí.

#

„Od založení naší společnosti v roce 2013 jsme pomohli stovkám klientů ušetřit miliardy korun v oblasti komerčních nemovitostí. Jsme specialisté na oblasti Offices, Industrial či Design & Build. Úspěšně radíme klientům také v oblasti investic.“

Radek Procházka
Managing Partner
#

„Díky mým 10letým zkušenostem v oboru komerčních nemovitostí se věnuji poradenství pro klienty v oblastech Offices a Industrial. Díky každodennímu kontaktu se C-level manažery z nejvýznamnějších firem mě zajímá hlavně finanční pohled na věc – jak klientům uspořit náklady a poslední dobou mě hodně baví i oblast realitních investic.“

Petr Narwa
Head of Transaction & Consulting Services
#

„Kvalitní design kanceláří by neměl být samoúčelný. Lidé by se správně měli do práce těšit a kvalitní architektura tomu bezpochyby pomáhá. To je věc, kterou jsem se za 10 let navrhování administrativních budov a kanceláří naučil. Jsem rád, že společně s kolegy z Build a Offices dodáváme klientům jejich vysněné pracovní prostředí.“

Ondřej Michálek
Head of Architecture
#

„Desítky stavebních projektů, které jsem během své 10leté kariéry projektově odřídil, měly společného jmenovatele – perfektní koordinaci všech dodavatelů a pravidelné řízení kvality i s našimi architekty z týmu Design. Jen tak lze dodávat hotové dílo klientům včas, bez závad a za specifikovanou cenu.“

Radek Vlček
Head of Project Management

Vedení společnosti

#

Radek je vedoucím partnerem a jednatelem společnosti Prochazka & Partners, kterou založil jako nezávislou poradenskou společnost výhradně zastupující nájemce komerčních nemovitostí a patří mezi několik nejzkušenějších odborníků na českém a středoevropském trhu v oblasti Zastupování nájemců.

Po sedmileté zkušenosti poradenství v oblasti komerčních nemovitostí v mezinárodních realitních společnostech Radek založil v roce 2013 první společnost v České republice, která se výhradně zaměřuje na zastupování nájemců komerčních nemovitostí. Jako vedoucí partner se věnuje nejdůležitějším klientům společnosti a bere na sebe aktivní roli při sjednání vhodných řešení a vedení projektů. V průběhu své dosavadní kariéry Radek zastupoval již okolo 200 firem a objemu přes 450.000 m2 komerčních ploch, kterým pomohl ušetřit přes 2.2 mld. Kč.

Radek zahájil vysokoškolské studium na University of New York in Prague, po dvou letech studia odjel do USA, kde posléze promoval na University of San Francisco v oboru Finance.

Kanceláře roku

O soutěži

Zaměření společnosti Prochazka & Partners na podporu kvalitního pracovního prostředí se zrcadlí v prestižní soutěži Kanceláře roku, která od roku 2016 pod vedením Radka Procházky, Managing Partnera společnosti Prochazka & Partners, každoročně oceňuje výjimečné kancelářské interiéry.

Cílem soutěže Kanceláře roku je odbornou porotou ohodnotit firmy, které investují do spokojenosti svých lidí skrze své prostory, a popularizovat je jako atraktivního zaměstnavatele. Naším cílem je, aby naši klienti byli vzorem v tomto směru pro ostatní společnosti. Slavnostní vyhlášení probíhá od roku 2019 během galavečera na Žofíně.

Více o soutěži Kanceláře roku

Rádi Vám pomůžeme s Vašimi požadavky
v oblasti komerčních nemovitostí

Kontaktujte mě
×
Kontaktní formulář