(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Účastníci soutěže Kanceláře roku na koloběžkách: Byla to jízda!

18. 09. 2020
Kanceláře roku na koloběžkách

Společnost Prochazka & Partners, organizátor prestižní soutěže Kanceláře roku, včera uspořádala pro své klienty a účastníky soutěže nevšední jízdu Prahou na elektrických koloběžkách, během které měli hosté možnost navštívit pět netradičních kancelářských interiérů (EYELEVEL, NN IT HUB, JetBrains, RedBull a Hub Hub). Ty patřily mezi letošní finalisty či vítěze soutěže Kanceláře roku. Jak už to v dnešní době je nutné, akce probíhala s rouškami v interiérech, měřením teploty a všudypřítomnou dezinfekcí. I přes veškerá zdravotní a hygienická opatření si ale hosté užili zábavný a nevšední den.

Kanceláře roku na koloběžkách. Byla to jízda!

„Jsem rád, že i v dnešní nelehké době se našlo bezmála 30 milovníků kvalitního kancelářského designu, kteří s námi za přísných anti-covid opatření absolvovali inspirativní projížďku Prahou. Některé prohlídky probíhaly v aktuálně uzavřených kancelářích, všichni jsme se proto shodli, že se těšíme na dobu, kdy budou tyto krásné prostory opět plné pracovního života a nadšených zaměstnanců,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kancelář roku.

Bezmála 30 účastníků akce se tak podívalo do inspirativních prostor kanceláří, které bodovaly v různých soutěžních kategoriích. Mohli nahlédnout pod pokličku oceněných IT kanceláří roku (NN IT HUB), Employee Friendly kanceláří roku (JetBrains), Kanceláří roku nad 5000 m2 (EYELEVEL) a finalistů soutěže Kanceláře roku 2019 (RedBull a Hub Hub).

Vítězné realizace

Účastníci akce se tak mohli dozvědět, co stálo za úspěchem Employee Friendly přístupu společnosti JetBrains, která kromě exkluzivního designu pro své zaměstnance nabízí nejen fitness místnost, ale i saunu či místnost pro aktivní spánek. Stejně tak ocenili přístup architektů, kteří pracovali pro společnosti EYELEVEL, a i při projektově náročnější realizaci nad 5000 m2, dokázali v prostoru udržet pocit útulnosti. Všechny hosty pak bezpochyby nadchly kanceláře společnosti NN IT HUB, k jejímuž úspěchu přispěli svými nápady sami zaměstnanci, kteří vymysleli například „cloudovou“ zasedačku plnou plastových balónků a závěsných křesel.

Více informací o soutěži Kanceláře roku a fotografie navštívených kanceláří najdete na stránkách www.kancelareroku.cz.

Archiv novinek

Industriální trh začíná vysílat varovné signály. Na trh se častěji dostávají podnájmy za lepších než tržních podmínek

24. 01. 2023
Design & Build

Nájemci kanceláří se chystají na první větší zdražování po 10 letech

14. 12. 2022
Industrial warehouse

Developeři a nájemci hledají cesty z energetické krize. Jak mohou být logistické firmy soběstačné? Šest oblastí pro úspory

22. 11. 2022
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář