(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Soutěž Kanceláře roku: Prodlužujeme registrace do 26. dubna 2023

12. 04. 2023

Letošní, v pořadí již sedmý, ročník soutěže Kanceláře roku hlásí vysoký zájem soutěžících. Z toho důvodu se prodlužuje možnost registrovat své kanceláře do soutěže. Konečné datum podání přihlášek tak pořadatel soutěže, společnost Prochazka & Partners, přesouvá na 26. dubna 2023. Jako každý rok i letos je pro soutěžící firmy a architekty celá soutěž zdarma, a to včetně slavnostního galavečera v Paláci Žofín. Během něj se letos v létě vyhlásí vítězové 9 soutěžních kategorií a speciální Ceny poroty pro výjimečný přínos designu.

„I přes post-covidové období, kdy řada firem přenastavila své využívání kanceláří, víme o více než 150 firmách, které mají úplně nové, nebo nově zrekonstruované kanceláře ve vysokém standardu. Od začátku roku 2023 pak trh hlásí rekordní poptávku po kancelářích za posledních pět let. Ty kanceláře, které nakonec v naší soutěži uspějí, se stanou příkladem v oblasti kancelářského designu a péče o zaměstnance. Dle dosavadních přihlášek je zřejmé, že kvalitní architektura a péče o zaměstnance již dávno nejsou omezeny pouze na největší města v zemi,“ říká Radek Procházka, předseda poroty Kanceláře roku a Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Připomínáme, že výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích, do kterých se mohou soutěžící přihlásit. Pomyslnou desátou kategorií je pak „Cena poroty“.

 • Kanceláře roku nad 5.000 m2 
 • Regionální kanceláře roku
 • Hybridní kanceláře roku
 • Start-up kanceláře roku
 • Malé kanceláře roku
 • IT kanceláře roku
 • Inovativní kanceláře roku
 • Hub & Co-working kanceláře roku
 • Employee Friendly kanceláře roku

O soutěži Kanceláře roku

Soutěž Kanceláře roku vznikla v roce 2016 a nyní probíhá již její 7. ročník. Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí, a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru během léta v zahradách Paláce Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností. Více o soutěži na novém webu www.kancelareroku.cz.

Archiv novinek

Největší interiérový projekt roku 2024 Máj Národní se otevírá

11. 06. 2024

Fotogalerie galavečera 8. ročníku soutěže Kanceláře roku

03. 06. 2024

Rekordní osmý ročník soutěže Kanceláře roku zná své vítěze!

30. 05. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

  Kontaktujte mě
  ×
  Kontaktní formulář