(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Publicis Groupe sestěhuje svoje agentury do nového sídla v Libeňském DOCKu

11. 10. 2019
Dock in Four

Pronájem kanceláří nové centrály zprostředkovala společnost Prochazka & Partners, která také projektově koordinuje výstavbu kanceláří.

Nové sídlo Publicis Groupe se bude nacházet v nově vyrůstající multifunkční čtvrti DOCK na pomezí Libně, Karlína a Holešovic. Společnost zde bude největším nájemcem administrativní budovy DOCK IN FOUR, kde obsadí dvě horní patra o celkové ploše 5000 m² s možností dalšího růstu. Kromě unikátní atmosféry na břehu Vltavy zaujmou nové kanceláře také množstvím balkónů a teras, z nichž bude výhled na marinu a relaxační zónu v oblasti slepých ramen řeky.

„Spolupráce s vizionářským a inovativním generálním ředitelem, jakým je Tomáš Varga, byla velmi osvěžující. Jsem rád, že po dvou letech se podařilo zajistit jedny z nejlepších prostor v rámci nové čtvrti DOCK, kterou realizuje silná developerská skupina CRESTYL,“ řekl Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Větší část Publicis Groupe dnes sídlí v Jankovcově ulici v Holešovicích.

Agentury Kindred a Red Media, které se ke skupině přičlenily loni po akvizici Kindred Group, dosud zůstávaly v původních kancelářích v Drtinově ulici na Smíchově. Sestěhování na společnou adresu proběhne na přelomu května a června 2020.

Atraktivní lokalita pro pronájem kanceláří

DOCK se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti dvou slepých ramen Vltavy. Součástí projektu jsou kromě komerčních a rezidenčních ploch také restaurace, kavárny a velké množství relaxačních zón.

Vedle přístaviště s půjčovnou člunů a šlapadel budou moci zaměstnanci zdejších firem využít přímé napojení na cyklostezku, fitness centrum, přístup do rozlehlých Thomayerových sadů a nový park, který bude dokončen společně s budovou DOCK IN FOUR. Kanceláře se navíc nacházejí v místě s vynikající dostupností městské hromadné dopravy.

Kvalita a flexibilní přístup developera společně s designovou atraktivitou projektu sehrály klíčovou roli při výběru. Naše práce nekončí, jelikož řídíme vlastní výstavbu a již nyní je jasné, že nové kanceláře budou opravdu designově atraktivním prostředním pro zaměstnance této mediální skupiny,“ dodává Procházka.

Pronájem kanceláří nové centrály zprostředkovala společnost Prochazka & Partners, která také projektově koordinuje výstavbu kanceláří.

Vyšlo na Kancelare.cz

Archiv novinek

Industriální trh začíná vysílat varovné signály. Na trh se častěji dostávají podnájmy za lepších než tržních podmínek

24. 01. 2023
Design & Build

Nájemci kanceláří se chystají na první větší zdražování po 10 letech

14. 12. 2022
Industrial warehouse

Developeři a nájemci hledají cesty z energetické krize. Jak mohou být logistické firmy soběstačné? Šest oblastí pro úspory

22. 11. 2022
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář