(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Publicis Groupe sestěhuje svoje agentury do nového sídla v Libeňském DOCKu

11. 10. 2019
Dock in Four

Pronájem kanceláří nové centrály zprostředkovala společnost Prochazka & Partners, která také projektově koordinuje výstavbu kanceláří.

Nové sídlo Publicis Groupe se bude nacházet v nově vyrůstající multifunkční čtvrti DOCK na pomezí Libně, Karlína a Holešovic. Společnost zde bude největším nájemcem administrativní budovy DOCK IN FOUR, kde obsadí dvě horní patra o celkové ploše 5000 m² s možností dalšího růstu. Kromě unikátní atmosféry na břehu Vltavy zaujmou nové kanceláře také množstvím balkónů a teras, z nichž bude výhled na marinu a relaxační zónu v oblasti slepých ramen řeky.

„Spolupráce s vizionářským a inovativním generálním ředitelem, jakým je Tomáš Varga, byla velmi osvěžující. Jsem rád, že po dvou letech se podařilo zajistit jedny z nejlepších prostor v rámci nové čtvrti DOCK, kterou realizuje silná developerská skupina CRESTYL,“ řekl Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Větší část Publicis Groupe dnes sídlí v Jankovcově ulici v Holešovicích.

Agentury Kindred a Red Media, které se ke skupině přičlenily loni po akvizici Kindred Group, dosud zůstávaly v původních kancelářích v Drtinově ulici na Smíchově. Sestěhování na společnou adresu proběhne na přelomu května a června 2020.

Atraktivní lokalita pro pronájem kanceláří

DOCK se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti dvou slepých ramen Vltavy. Součástí projektu jsou kromě komerčních a rezidenčních ploch také restaurace, kavárny a velké množství relaxačních zón.

Vedle přístaviště s půjčovnou člunů a šlapadel budou moci zaměstnanci zdejších firem využít přímé napojení na cyklostezku, fitness centrum, přístup do rozlehlých Thomayerových sadů a nový park, který bude dokončen společně s budovou DOCK IN FOUR. Kanceláře se navíc nacházejí v místě s vynikající dostupností městské hromadné dopravy.

Kvalita a flexibilní přístup developera společně s designovou atraktivitou projektu sehrály klíčovou roli při výběru. Naše práce nekončí, jelikož řídíme vlastní výstavbu a již nyní je jasné, že nové kanceláře budou opravdu designově atraktivním prostředním pro zaměstnance této mediální skupiny,“ dodává Procházka.

Pronájem kanceláří nové centrály zprostředkovala společnost Prochazka & Partners, která také projektově koordinuje výstavbu kanceláří.

Vyšlo na Kancelare.cz

Archiv novinek

Zelená výstavba jako klíč k udržitelným industriálním nemovitostem a odchodu od ruského plynu

21. 02. 2024

8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku spouští registraci přihlášek

01. 02. 2024
Scott.Weber The Park designed by Prochazka & Partners

Coworkingy zvyšují svůj podíl na trhu

03. 01. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář