(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Prochazka & Partners slaví 10 let na trhu komerčních realit. Za dobu své existence klientům ušetřila přes 8 miliard Kč na investičních a provozních nákladech

22. 09. 2023

Před 10 lety se začala psát historie společnosti Prochazka & Partners. Společnost založil Radek Procházka jako výhradně se orientující na zastupování nájemců komerčních realit. V průběhu desetileté historie se služby z kancelářského poradenství rozšířily nejen o průmyslové nemovitosti, ale i vlastní architektonické a projektové studio, které navrhne a postaví svým klientům nové prostory pro své působení. Letos společnost organizovala na Žofíně také již 7. ročník soutěže Kanceláře roku. A v říjnu proběhne oslava deseti let společnosti Prochazka & Partners na Pražské křižovatce.  

„V době, když jsem zakládal společnost Prochazka & Partners, jsem měl v hlavě vizi úspěšné české společnosti orientující se na korporátní poradenství v oblasti komerčních realit, která bude směle konkurovat nadnárodním poradenským službám. Po deseti letech na trhu mohu říct, že vizi jsme naplnili a aktuální situace, kdy velcí zahraniční hráči opouští český trh, mi dává za pravdu. V následujícím období se budu nadále osobně věnovat nejen největším zakázkám, ale i dalšímu strategickému rozvoji společnosti včetně expanze toho co děláme a také na zahraniční trhy,“ řekl k 10. výročí Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Prochazka & Partners se orientuje výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních realit. Aktuálně spolupracuje s profesionální konzultanty z oblastí kanceláří a industriálních realit, kde klientům pomáhá s hledáním nových prostor, nastavením nájemních podmínek v rámci nových či přejednaných smluv a zejména s hledáním úspor. Za dobu své existence tak svým klientům ušetřila přes 8 miliard korun na investičních a provozních nákladech. To je možné i díky vlastnímu týmu cost manažerů, architektů a projektových manažerů, kteří vedou stavební zakázky.

Rozvoj oddělení Design & Build

„Zatímco dříve byla architektura a projektový management doplňkovými službami pro vybrané klienty, má nyní náš Design & Build tým již přes 15 členů a je vyhledávaným partnerem v oblasti těch největších zakázek na trhu. Z poslední doby můžeme zmínit například nové kanceláře KPMG v Brně, nové prostory coworkingu Scott.Weber Workspace v budově The Park či kompletní návrh šesti z osmi pater právě rekonstruovaného OC Máj, které patří k jedné z největších současných investic do komerčních realit v Praze,“ dodává Procházka.

Společnost Prochazka & Partners nedávno překonala hranici 35 kolegů a do konce příštího roku cílí na přibližně 45 členů týmu. Velký potenciál do dalšího období společnost vidí na trhu průmyslových nemovitostí a nyní zvažuje možné oblasti pro další fázi růst firmy, včetně mezinárodní expanze. Příští rok společnost naplní cíle stanovené při založení společnosti a pracuje na vizi pro další dekádu. Klíčem k úspěchu je zaměření na kvalitu našich služeb a na týmovost. Prochazka & Partners je skutečně stabilním hráčem, dynamicky roste a sklízí úspěchy navzdory současnému negativnímu tržnímu sentimentu.

Archiv novinek
prochazka-a-partners-office

Rozhovor Radka Procházky v remspace u příležitosti 10. výročí společnosti

09. 11. 2023
Warehouse interior vnitřek poloprázdného skladu

Zima přichází. Letos bez každoročního navyšování kapacit skladových prostor.

08. 11. 2023
Radek Procházka CNN Prima News

Radek Procházka na CNN Prima News: Ceny komerčních nemovitostí jsou na maximu. A klesat nebudou

30. 10. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář