(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Prochazka & Partners slaví 10 let na trhu komerčních realit. Za dobu své existence klientům ušetřila přes 8 miliard Kč na investičních a provozních nákladech

22. 09. 2023

Před 10 lety se začala psát historie společnosti Prochazka & Partners. Společnost založil Radek Procházka jako výhradně se orientující na zastupování nájemců komerčních realit. V průběhu desetileté historie se služby z kancelářského poradenství rozšířily nejen o průmyslové nemovitosti, ale i vlastní architektonické a projektové studio, které navrhne a postaví svým klientům nové prostory pro své působení. Letos společnost organizovala na Žofíně také již 7. ročník soutěže Kanceláře roku. A v říjnu proběhne oslava deseti let společnosti Prochazka & Partners na Pražské křižovatce.  

„V době, když jsem zakládal společnost Prochazka & Partners, jsem měl v hlavě vizi úspěšné české společnosti orientující se na korporátní poradenství v oblasti komerčních realit, která bude směle konkurovat nadnárodním poradenským službám. Po deseti letech na trhu mohu říct, že vizi jsme naplnili a aktuální situace, kdy velcí zahraniční hráči opouští český trh, mi dává za pravdu. V následujícím období se budu nadále osobně věnovat nejen největším zakázkám, ale i dalšímu strategickému rozvoji společnosti včetně expanze toho co děláme a také na zahraniční trhy,“ řekl k 10. výročí Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Prochazka & Partners se orientuje výhradně na zastupování nájemců v oblasti komerčních realit. Aktuálně spolupracuje s profesionální konzultanty z oblastí kanceláří a industriálních realit, kde klientům pomáhá s hledáním nových prostor, nastavením nájemních podmínek v rámci nových či přejednaných smluv a zejména s hledáním úspor. Za dobu své existence tak svým klientům ušetřila přes 8 miliard korun na investičních a provozních nákladech. To je možné i díky vlastnímu týmu cost manažerů, architektů a projektových manažerů, kteří vedou stavební zakázky.

Rozvoj oddělení Design & Build

„Zatímco dříve byla architektura a projektový management doplňkovými službami pro vybrané klienty, má nyní náš Design & Build tým již přes 15 členů a je vyhledávaným partnerem v oblasti těch největších zakázek na trhu. Z poslední doby můžeme zmínit například nové kanceláře KPMG v Brně, nové prostory coworkingu Scott.Weber Workspace v budově The Park či kompletní návrh šesti z osmi pater právě rekonstruovaného OC Máj, které patří k jedné z největších současných investic do komerčních realit v Praze,“ dodává Procházka.

Společnost Prochazka & Partners nedávno překonala hranici 35 kolegů a do konce příštího roku cílí na přibližně 45 členů týmu. Velký potenciál do dalšího období společnost vidí na trhu průmyslových nemovitostí a nyní zvažuje možné oblasti pro další fázi růst firmy, včetně mezinárodní expanze. Příští rok společnost naplní cíle stanovené při založení společnosti a pracuje na vizi pro další dekádu. Klíčem k úspěchu je zaměření na kvalitu našich služeb a na týmovost. Prochazka & Partners je skutečně stabilním hráčem, dynamicky roste a sklízí úspěchy navzdory současnému negativnímu tržnímu sentimentu.

Archiv novinek

Soutěž Kanceláře roku: Prodlužujeme registrace do 30. dubna 2024

15. 04. 2024
Veselé Velikonoce 2024

Veselé Velikonoce 2024

28. 03. 2024

Zelená výstavba jako klíč k udržitelným industriálním nemovitostem a odchodu od ruského plynu

21. 02. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář