(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Prochazka & Partners hlavním partnerem soutěže Grand Prix Architektů

03. 11. 2021
Prochazka & Partners se stala hlavním partnerem soutěže Grand Prix Architektů, kterou organizuje Obec architektů

Společnost Prochazka & Partners má dlouhodobý cíl, kterým je kultivovat pracovní prostředí kvalitní architekturou. Dále šíří povědomí o tom, že atraktivní, funkční a příjemné prostředí zvyšuje kvalitu práce a spokojenost zaměstnanců. I díky tomu před pěti lety založil Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, soutěž Kanceláře roku, která popularizuje atraktivní kanceláře kvalitních zaměstnavatelů. Nyní se realitní poradenská firma stává partnerem odborné soutěže Grand Prix Architektů, kterou organizuje Obec architektů pod vedením Olega Hamana.

Oleg Haman, předseda Obce architektů, se před dvěma lety stal jedním z členů odborné poroty soutěže Kanceláře roku a vnesl do soutěže řadu zajímavých impulsů v hodnocení kvality interiérového designu. Spolupráce s Olegem Hamanem tak dostává nový rozměr, jelikož stejně jak Prochazka & Partners podpoří soutěž Grand Prix Architektů z pozice hlavního partnera, tak Obec architektů bude partnerem 6. ročníku soutěže Kanceláře roku v létě 2022.

„Profesní spolupráce s Obcí architektů a naše vzájemná podpora klíčových eventů, které se zabývají oceněním kvalitní architektury, mně nesmírně těší a dokazuje, že Prochazka & Partners to se zvyšováním povědomí o kvalitním pracovním prostředí myslí opravdu vážně,“ říká ke spolupráci Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku.

„Jsem moc rád, že jsem byl před dvěma lety přizván do prestižní soutěže Kanceláře roku. Odborná porota složená z předních osobností kancelářského trhu je zárukou kvalitního hodnocení realizací. Posunutí naší spolupráce na novou úroveň, kdy se Obec architektů stává partnerem soutěže Kanceláře roku, je správným krokem,“ dodává Oleg Haman, předseda Obce architektů.

Archiv novinek

Industriální trh začíná vysílat varovné signály. Na trh se častěji dostávají podnájmy za lepších než tržních podmínek

24. 01. 2023
Design & Build

Nájemci kanceláří se chystají na první větší zdražování po 10 letech

14. 12. 2022
Industrial warehouse

Developeři a nájemci hledají cesty z energetické krize. Jak mohou být logistické firmy soběstačné? Šest oblastí pro úspory

22. 11. 2022
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář