(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Povýšení v Prochazka & Partners

28. 06. 2021
Recepce společnosti Prochazka & Partners

Společnost Prochazka & Partners, která se zabývá poradenstvím pro nájemce v oblasti komerčních realit, hlásí povýšení v týmech Offices, Industrial a Design & Build. Na pozici Senior Associate byli povýšení Eva Špicarová (Industrial) a Roman Bohumínský (Offices). V týmu Design & Build pak na pozici Senior Project Manager povýšil Jan Kvapil. Na pozici Head of Research povýšil Jaromír Sachunský, který doposud zastával konzultantskou pozici.

„Mám nesmírnou radost z povýšení našich kvalitních konzultantů, kterými tato trojice bezpochyby je. Eva, Roman i Jan působí v Prochazka & Partners tři až čtyři roky a stojí za nimi obdivuhodný kus práce. Věřím, že budou inspirací i pro služebně mladší kolegy, o které hodláme náš konzultantský tým rozšiřovat. V nově zřízené pozici Head of Research pak bude oporou všem týmům náš dlouholetý kolega Jaromír,“ říká k povýšení Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners

Jaromír Sachunský, Head of Research

Jaromír pracuje v společnosti již déle než čtyři roky a za tu dobu byl schopen získat širokou znalost trhu komerčních nemovitostí. Proto po úspěšném působení na pozicích analytika a konzultanta nově povyšuje do role vedoucího Oddělení výzkumu a tržních analýz.

Během své práce na pozici konzultanta se věnoval klientům v oblasti kancelářského sektoru a vedl projekty pro řadu úspěšných českých i mezinárodních firem, mezi které patří například Shoptet, Mediterranean Shipping Company, TÜV NORD nebo Osstem Implants. Na své nové pozici se zaměří na výzkum trhu, poradenství klíčovým klientům a podporu všech oddělení společnosti.

Jaromír vystudoval ekonomii na Národohospodářské fakultě VŠE v Praze a strávil rovněž půl roku studiem na Arnhem Business School v Nizozemsku. Ve volném čase se snaží cestovat a vzdělávat se například v oblasti investic na kapitálových trzích. 

Eva Špicarová, Senior Associate

Eva je absolventkou VŠFS, fakulty ekonomických studií a na nové pozici Senior Associate uplatní své třináctileté zkušenosti v oblasti realit. V posledních pěti letech se věnuje výhradně industriálním klientům se zaměřením na optimalizaci nákladů stávajících prostor, relokaci či expanzi.

Eva získávala zkušenosti na pozici konzultanta ve společnosti Sklady.cz, kde oproti aktuálnímu výhradnímu zastupování nájemců v Prochazka & Partners hájila i zájmy developerů či vlastníků nemovitostí. V předchozích letech sbírala zkušenosti napříč realitním trhem včetně oblasti investmentu.

Ve společnosti Prochazka & Partners působí Eva třetím rokem a za tu dobu se jí podařilo získat důvěru klíčových klientů, kterým pomohla zajistit nové prostory. Podílela se zároveň na optimalizaci nájemních nákladů jedné z největších průmyslových transakcí tohoto roku pro našeho klienta společnost Wistron o výměře 65 000 m2 v Brně, která patří mezi top pět největších transakcí, jichž se aktivně účastnil poradce v historii celého českého průmyslového trhu. Její novou rolí je podpora industriálního týmu a získávání větší samostatnosti u projektů, které vede.

Mezi její koníčky patří cestování, sport a dobré víno.

Roman Bohumínský, Senior Associate

Roman je absolventem VŠE, Národohospodářské fakulty. Již během studií získával zkušenosti s velkoobchodem (FMCG nákup/prodej) a po absolvování začal podnikat se svým food delivery start-upem, k čemuž ho inspirovalo rodinné podnikatelské prostředí. Jeho dalším působištěm byla společnost Deloitte, ve které se věnoval auditu, aby získal zkušenosti v oblasti fungování a financování firem.

Nyní Roman již téměř čtyři roky působí ve společnosti Prochazka & Partners. V té se zaměřuje na oblast Offices. Roman pomáhá kancelářským nájemcům s komplexním vedením projektů, jejichž primárním cílem je optimalizace nájemních nákladů.

Podílel se, či aktivně vedl, projekty pro klíčové společnosti, mezi než patří například Volkwagen Financial Services, Total, Footshop, Heureka či Publicis Groupe. Poskytuje také poradenství v oblasti risk-managementu, aby vše běželo na čas a hladce. K jeho novým povinnostem patří podpora celého Offices teamu, vedení kolegů, a získává tak také větší samostatnost a sní spojenou zodpovědnost u všech projektů, které aktivně vede.

Ve volném čase se Roman věnuje sportu, fitness, cestování, rodině a přátelům.

Jan Kvapil, Senior Project Manager

Jan Kvapil po vystudování SPČ Stavební J. Gočára studoval na ČZU – FLD. Zúčastnil se také studijní stáže na Španělské Polytechnic University of Valencia. Již během studií působil na pozici stavbyvedoucího a podílel se na několika residenčních i komerčních projektech – výstavby a rekonstrukce bytových a komerčních objektů, výstavba laserového centra ELI Beamlines.

Po obdržení titulu Inženýr rozšířil své profesionální zkušenosti na pozici Residential Superintendent ve Spojených státech, kde působil bezmála dva roky.

V Prochazka & Partners působí již přes 3 roky. Nejdříve se věnoval zejména projektovému managementu a technickému dozoru investora. Později se přes řízení jednotlivých projektů začal věnovat i Cost Managementu. Nyní je jeho rolí řízení více stavebních projektů společně s rozšířenou zodpovědností za nové i stávající klienty. V průběhu svého působení v Prochazka & Partners se Jan aktivně podílel na výstavbě nových kanceláří pro společnosti Expobank, Shoptet, Cleverlance či Baker & McKenzie.

Ve volném čase se Jan rád věnuje své rodině, cestování a dobrému jídlu.

Archiv novinek

Největší interiérový projekt roku 2024 Máj Národní se otevírá

11. 06. 2024

Fotogalerie galavečera 8. ročníku soutěže Kanceláře roku

03. 06. 2024

Rekordní osmý ročník soutěže Kanceláře roku zná své vítěze!

30. 05. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář