(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Nové zajímavé kancelářské projekty v Praze

24. 03. 2023

Rohan City

Rohan City A1, navržený architektkou Evou Jiřičnou, bude nová kancelářská budova na Rohanském ostrově v rámci rozsáhlejšího projektu skupiny Sekyra Group. Na 8 patrech nabídne asi 9 000 m2  kancelářských prostor a další obchodní jednotky a cílí na certifikaci LEED Gold. V několika etapách vznikne na území brownfieldu Rohanského ostrova rozsáhlý multifunkční projekt nové čtvrti, jehož součástí budou kromě bytových domů také kancelářské budovy a obchody. Budova A1 vyroste na budoucím nároží Rohanského nábřeží a parku Invalidovna, který bude v rámci projektu rozšířen až k Vltavě. První kancelářská budova by měla být dokončena během první poloviny příštího roku.

Smíchov City

Budova Na Knížecí (SM1) je první kancelářskou budovou projektu Smíchov City – Sever. Budova je umístěna v exkluzivní nárožní pozici a bude tvořit hlavní průčelí nově vzniklého prostoru/městské čtvrti. Jedná se o druhý velký pražský projekt skupiny Sekyra Group a po dokončení celého projektu zde vznikne téměř 400 tisíc metrů čtverečních bytových, administrativních, obchodních a veřejných ploch. Počítá se i se vznikem více než dvou hektarů zelených ploch. První budova, která nabízí asi 6 000 m2 byla dokončena na konci loňského roku.

Viadukt Anděl

První kancelářský projekt developerské skupiny JRD, jehož výstavba je plánována na pražském Andělu. Budova by měla být provedena v nejmodernějším technologickém standard, je zaměřena zejména na udržitelnost jak výstavby, tak provozu, a cílí tak na certifikaci LEED Gold. K cestě do kanceláří bude možné využít několik typů MHD, kolo, elektromobil či automobil. Během pracovního dne bude moci každý zrelaxovat a načerpat inspiraci na střešních terasách, a přitom se potěšit velkolepým výhledem, či na vnitřních pavlačích budovy. Jedná se zatím o project plánovaný, jehož výstavba bude po svém začátku trvat minimálně 20 měsíců.

Archiv novinek

Největší interiérový projekt roku 2024 Máj Národní se otevírá

11. 06. 2024

Fotogalerie galavečera 8. ročníku soutěže Kanceláře roku

03. 06. 2024

Rekordní osmý ročník soutěže Kanceláře roku zná své vítěze!

30. 05. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář