(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Nové zajímavé kancelářské projekty v Praze

24. 03. 2023

Rohan City

Rohan City A1, navržený architektkou Evou Jiřičnou, bude nová kancelářská budova na Rohanském ostrově v rámci rozsáhlejšího projektu skupiny Sekyra Group. Na 8 patrech nabídne asi 9 000 m2  kancelářských prostor a další obchodní jednotky a cílí na certifikaci LEED Gold. V několika etapách vznikne na území brownfieldu Rohanského ostrova rozsáhlý multifunkční projekt nové čtvrti, jehož součástí budou kromě bytových domů také kancelářské budovy a obchody. Budova A1 vyroste na budoucím nároží Rohanského nábřeží a parku Invalidovna, který bude v rámci projektu rozšířen až k Vltavě. První kancelářská budova by měla být dokončena během první poloviny příštího roku.

Smíchov City

Budova Na Knížecí (SM1) je první kancelářskou budovou projektu Smíchov City – Sever. Budova je umístěna v exkluzivní nárožní pozici a bude tvořit hlavní průčelí nově vzniklého prostoru/městské čtvrti. Jedná se o druhý velký pražský projekt skupiny Sekyra Group a po dokončení celého projektu zde vznikne téměř 400 tisíc metrů čtverečních bytových, administrativních, obchodních a veřejných ploch. Počítá se i se vznikem více než dvou hektarů zelených ploch. První budova, která nabízí asi 6 000 m2 byla dokončena na konci loňského roku.

Viadukt Anděl

První kancelářský projekt developerské skupiny JRD, jehož výstavba je plánována na pražském Andělu. Budova by měla být provedena v nejmodernějším technologickém standard, je zaměřena zejména na udržitelnost jak výstavby, tak provozu, a cílí tak na certifikaci LEED Gold. K cestě do kanceláří bude možné využít několik typů MHD, kolo, elektromobil či automobil. Během pracovního dne bude moci každý zrelaxovat a načerpat inspiraci na střešních terasách, a přitom se potěšit velkolepým výhledem, či na vnitřních pavlačích budovy. Jedná se zatím o project plánovaný, jehož výstavba bude po svém začátku trvat minimálně 20 měsíců.

Archiv novinek
Modern Office building

Nové kanceláře v Praze mizí před očima kvůli vysoké poptávce a předpronájmům

26. 09. 2023

Prochazka & Partners slaví 10 let na trhu komerčních realit. Za dobu své existence klientům ušetřila přes 8 miliard Kč na investičních a provozních nákladech

22. 09. 2023

Setkejte se s odborníky z Prochazka & Partners na veletrhu Expo Real

15. 09. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář