(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Nové posily v oblastech business developmentu, architektury a kancelářského poradenství

01. 11. 2021
Nové posily v oblastech business developmentu, architektury a kanceláří

Společnost Prochazka & Partners, jejímž posláním je zastupovat nájemce v oblasti komerčních nemovitostí, hlásí nové personální posily. Do společnosti nastoupili Andrej Lošonczi (43), který je zodpovědný za business development, Ivana Ludvíková (41), na pozici Senior Architect a Ondřej Štainer (28), Associate v oblasti kancelářského poradenství.

„I přes pandemickou vlnu, která se prohnala světem komerčních realit, posilujeme naše klíčová oddělení. V oddělení Design & Build nově působí Ivana Ludvíková s dlouholetými zkušenostmi v oblasti interiérového designu. Na pozici Associate pak do kancelářského poradenského týmu nastupuje Ondřej. Nově vytvořenou pozici Business Development Manager zastává Andrej, který svým nasazením doplní obchodní činnost konzultantů Prochazka & Partners. Jsem rád, že mohu nové kolegy u nás přivítat a přeji jim mnoho úspěchů,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Ivana Ludvíková

Ivana Ludvíková je architektka s dlouholetou praxí zejména v oblasti interiérového designu. Projekty řeší komplexně od kreativního konceptu až po realizaci a autorský dozor. Pracovala v pražských ateliérech 3L studio a 4A architekti / Schindler Seko architekti na mnoha rezidenčních a komerčních projektech. Spolupracovala na televizním pořadu „Jak se staví sen“ o proměnách interiéru. Mezi její zkušenosti patří také event management a produkce. Ivana vystudovala Fakultu architektury ČVUT v Praze, kde získala titul Ing. arch.

Andrej Lošonczi

Andrej Lošonczi má patnáctileté zkušenosti z oblasti obchodu a business developmentu. Pracoval například ve společnostech MBA Consult či Forum 24. V Prochazka & Partners bude mít na starosti Business Development, primárně pak zakázky pro oddělení Design & Build. Společně s týmem konzultantů, kteří zajišťují obchodní a poradenskou činnost pro nájemce z oblasti kanceláří a industriálních nemovitostí, tak bude rozvíjet obchodní potenciál společnosti Prochazka & Partners. Andrej získal bakalářský titul na Oxford Brookes University.  

Ondřej Štainer

Ondřej Štainer přichází do Prochazka & Partners po zkušenostech ze společností Hilti, kde působil jako projektant a obchodní poradce a JD Dvořák, která prodává laboratorní zkušební zařízení. Ondřej vystudoval ČVUT v oboru projektový management a inženýring a své zkušenosti z obchodu a projektového managementu zúročí na pozici Associate v kancelářském konzultantském týmu.

Archiv novinek
7. ročník Kanceláře roku

Vítězové 7. ročníku soutěže Kanceláře roku jsou známi. Letos soutěžilo více firem, vidět je trend menších a kvalitnějších kanceláří napříč Českem

01. 06. 2023
Industriální nemovitosti

Na industriálním trhu roste poptávka po menších jednotkách

17. 05. 2023
Industriální areál

Rozhovor s Petrem Narwou z Prochazka & Partners: Ochlazení v průmyslových nemovitostech je na obzoru

15. 05. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář