(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Nové posily v oblastech business developmentu, architektury a kancelářského poradenství

01. 11. 2021
Nové posily v oblastech business developmentu, architektury a kanceláří

Společnost Prochazka & Partners, jejímž posláním je zastupovat nájemce v oblasti komerčních nemovitostí, hlásí nové personální posily. Do společnosti nastoupili Andrej Lošonczi (43), který je zodpovědný za business development, Ivana Ludvíková (41), na pozici Senior Architect a Ondřej Štainer (28), Associate v oblasti kancelářského poradenství.

„I přes pandemickou vlnu, která se prohnala světem komerčních realit, posilujeme naše klíčová oddělení. V oddělení Design & Build nově působí Ivana Ludvíková s dlouholetými zkušenostmi v oblasti interiérového designu. Na pozici Associate pak do kancelářského poradenského týmu nastupuje Ondřej. Nově vytvořenou pozici Business Development Manager zastává Andrej, který svým nasazením doplní obchodní činnost konzultantů Prochazka & Partners. Jsem rád, že mohu nové kolegy u nás přivítat a přeji jim mnoho úspěchů,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners.

Ivana Ludvíková

Ivana Ludvíková je architektka s dlouholetou praxí zejména v oblasti interiérového designu. Projekty řeší komplexně od kreativního konceptu až po realizaci a autorský dozor. Pracovala v pražských ateliérech 3L studio a 4A architekti / Schindler Seko architekti na mnoha rezidenčních a komerčních projektech. Spolupracovala na televizním pořadu „Jak se staví sen“ o proměnách interiéru. Mezi její zkušenosti patří také event management a produkce. Ivana vystudovala Fakultu architektury ČVUT v Praze, kde získala titul Ing. arch.

Andrej Lošonczi

Andrej Lošonczi má patnáctileté zkušenosti z oblasti obchodu a business developmentu. Pracoval například ve společnostech MBA Consult či Forum 24. V Prochazka & Partners bude mít na starosti Business Development, primárně pak zakázky pro oddělení Design & Build. Společně s týmem konzultantů, kteří zajišťují obchodní a poradenskou činnost pro nájemce z oblasti kanceláří a industriálních nemovitostí, tak bude rozvíjet obchodní potenciál společnosti Prochazka & Partners. Andrej získal bakalářský titul na Oxford Brookes University.  

Ondřej Štainer

Ondřej Štainer přichází do Prochazka & Partners po zkušenostech ze společností Hilti, kde působil jako projektant a obchodní poradce a JD Dvořák, která prodává laboratorní zkušební zařízení. Ondřej vystudoval ČVUT v oboru projektový management a inženýring a své zkušenosti z obchodu a projektového managementu zúročí na pozici Associate v kancelářském konzultantském týmu.

Archiv novinek
prochazka-a-partners-office

Rozhovor Radka Procházky v remspace u příležitosti 10. výročí společnosti

09. 11. 2023
Warehouse interior vnitřek poloprázdného skladu

Zima přichází. Letos bez každoročního navyšování kapacit skladových prostor.

08. 11. 2023
Radek Procházka CNN Prima News

Radek Procházka na CNN Prima News: Ceny komerčních nemovitostí jsou na maximu. A klesat nebudou

30. 10. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář