(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Největší interiérový projekt roku 2024 Máj Národní se otevírá

11. 06. 2024

Již za pár dní, v pondělí 24. června 2024, se pro veřejnost otevře jedna z nejočekávanějších rekonstrukcí v centru Prahy – dům zábavy, her a zážitků Máj Národní. Jedná se zároveň o největší interiérový projekt roku 2024, na kterém již více než rok a půl intenzivně pracuje široký tým architektů a projektantů ze společnosti Prochazka & Partners.

V rámci rekonstrukce této jedné z nejvýznamnějších budov české architektury sedmdesátých let minulého století, a zároveň památkově chráněného objektu, navrhla společnost Prochazka & Partners design vnitřních prostor v šesti patrech budovy, tedy v osmdesáti procentech plochy objektu, a z pozice cenového a projektového manažera projekt řídila a dohlížela nad dokončením prostor. „Uvidíte design, který nemá v Česku obdoby. A já jsem velice vděčný a poctěn, že jsme mohli být součástí této neskutečné realizace a spolupracovat na ní s AMADEUS Real Estate,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, a dodává: „Věřím, že všichni návštěvníci ocení jedinečný design, který promění toto významné místo našeho hlavního města v centrum plné zážitků, her a zábavy. Určitě se přijďte podívat!“

Moderní dům zábavy, her a zážitků Máj Národní se svým konceptem inspiroval ve velkých evropských metropolích. Na celkové ploše sedmnácti tisíc metrů čtverečních nabízí kromě nákupů a gastronomie zejména pestré zážitkové aktivity, bary a posezení. Horní patra se totiž proměnila na zážitkový park s nespočtem atrakcí od prolézaček a skluzavek pro děti přes závodní simulátory nebo minigolf až po Heroes Park věnovaný komiksovým superhrdinům. Nechybí designové bary, prostory pro různé oslavy a jedno z pater bude patřit interaktivnímu muzeu Back-in-time, které návštěvníky Máje provede českou historií.

Archiv novinek

Fotogalerie galavečera 8. ročníku soutěže Kanceláře roku

03. 06. 2024

Rekordní osmý ročník soutěže Kanceláře roku zná své vítěze!

30. 05. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář