(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

V soutěži Kanceláře roku bude usilovat o ocenění rekordní počet realizací

14. 05. 2024

Letošní již osmý ročník prestižní architektonické soutěže Kanceláře roku se těší velkému zájmu soutěžích. Přihlásilo se rekordních 88 kancelářských realizací ze všech koutů České republiky. Ty budou usilovat o získání ocenění v celkem deseti kategoriích. Jejich vítězové budou vyhlášeni 30. května 2024 v rámci slavnostního galavečera v Paláci Žofín v Praze.

Odborná porota soutěže tvořená z předních odborníků kancelářského byznysu, kterými jsou Radek Procházka z Prochazka & Partners, Petr Zahálka z ProInterier, Jiří Zavadil z Vitra a Jaroslav Vendl ze SilentLab, tak i z architektů v čele se světově uznávanou Evou Le Peutrec a předsedou Obce architektů, Olegem Hamanem, bude rozhodovat v těchto kategoriích:

„Velice mě těší nebývalý zájem firem získat některé z ocenění v rámci soutěže Kanceláře roku. Je vidět, jak je pro ně více a více důležitá kvalita a design prostředí pro práci zaměstnanců. V dnešní době je stále významnější, aby firmy vytvářely prostředí, které nejen podporuje produktivitu, ale také přilákává nové a udržuje stávající talenty,“ říká Radek Procházka, předseda poroty Kanceláře roku a Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, a dodává: „Věřím, že v rámci tohoto rekordního ročníku soutěže uvidíme skutečně to nejlepší z tuzemského kancelářského sektoru.“

Soutěž Kanceláře roku by se nemohla konat bez podpory partnerů, jimiž jsou Casua, eTruhlárna, Interface, Lockers, Nespresso Professional, Obec architektů, ProInterier, SilentLab či Vitra.

Archiv novinek
Průmyslové nemovitosti

Trh průmyslových nemovitostí v Česku je ve špatné kondici

23. 05. 2024

Vnitřní prostory obchodního domu Máj se budou pyšnit jedinečným designem od Prochazka & Partners

16. 05. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář