(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Jan Jetmar v Prochazka & Partners povyšuje na Senior Associate

05. 04. 2022
Jan Jetmar povyšuje na Senior Associate

Společnost Prochazka & Partners, která se zabývá poradenstvím pro nájemce v oblasti komerčních realit, hlásí povýšení Jana Jetmara (29) na pozici Senior Associate. Jetmar v Prochazka & Partners působí od března 2018 a věnuje se poradenským službám v oblasti kanceláří pro korporátní klientelu. Za tu dobu uzavřel více než 40 transakcí převyšujících 55 tisíc m2 kancelářských ploch.

„Díky stabilně vynikajícím výsledkům se Honza právem nově řadí mezi naše seniorní konzultanty. Jsem rád, že tak získává více odpovědnosti v týmu, který se věnuje potřebám našich klientů v oblasti kancelářských nemovitostí, a přináší jim tak výrazné provozní i investiční úspory,“ říká Radek Procházka, Managing Partner Prochazka & Partners.

Své pracovní zkušenosti Jan Jetmar načerpal také ve společnosti Deloitte, kde se bezmála dva roky věnoval finančnímu auditu. Během svého působení v Deloitte byl zodpovědný za audity mnoha renomovaných nadnárodních společností. Od výrobních podniků až po finanční instituce, díky čemuž získal dostatečný přehled o potřebách korporátní klientely.

Poslední čtyři roky tak zúročuje své nabyté studijní a pracovní znalosti ve společnosti Prochazka & Partners. Jan získal inženýrský titul v oboru hospodářská politika na Národohospodářské fakultě Vysoké škole ekonomické v Praze. Své studium obohatil o studijní zahraniční pobyty. A to na britské University of Portsmouth a kanadské York University, kde se věnoval studiu ekonomie a financí.

Ve volném čase se Jan věnuje lednímu hokeji a investování.

Archiv novinek

Soutěž Kanceláře roku: Prodlužujeme registrace do 30. dubna 2024

15. 04. 2024
Veselé Velikonoce 2024

Veselé Velikonoce 2024

28. 03. 2024

Zelená výstavba jako klíč k udržitelným industriálním nemovitostem a odchodu od ruského plynu

21. 02. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář