(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku spouští registraci přihlášek

01. 02. 2024

Architektonická studia a firmy se mohou přihlásit do půlky dubna

Již 8. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku, do kterého se za dosavadní historii soutěže přihlásilo více než 700 výjimečných kancelářských realizací, spouští ve čtvrtek 1. února 2024 registraci přihlášek. Slavnostní galavečer se bude konat opět v Paláci Žofín. Hosté a vítězové soutěže se tak mohou těšit na kouzelnou atmosféru v samém srdci Prahy. Hlásit se do soutěže tradičně mohou jak architektonická studia, tak samotné firmy, které bojují o vítězství v deseti kategoriích. Registrace do soutěže probíhá na www.kancelareroku.cz a bude otevřená až do 15. dubna 2024. Také v letošním roce je registrace do soutěže včetně účasti na galavečeru pro registrované firmy a architekty bezplatná.

Odborná porota soutěže pokračuje v loňském složení jak z předních odborníků kancelářského byznysu, kterými jsou Radek Procházka z Prochazka & Partners, Petr Zahálka z ProInterier, Jiří Zavadil z Vitra a Jaroslav Vendl ze SilentLab, tak i z oceňovaných architektů v čele se světově uznávanou Evou Le Peutrec a předsedou Obce architektů, Olegem Hamanem.

„Během posledního roku se dokončily nádherné budovy v Praze, Brně i Ostravě a většinou se nové budovy pojí se zajímavými kancelářskými realizacemi. Nelze ale opomenout ani obrovské množství redesignů stávajících kanceláří, kde je kvalita na stejné úrovni jako u nových budov. Velmi se tedy letos těšíme s porotci na velké množství kvalitních realizací. Věřím, že i letošní ročník přinese to nejlepší z tuzemského kancelářského sektoru a vítěznou trofej si odnesou jen ti nejlepší,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners a zakladatel soutěže Kanceláře roku.

Soutěžní kategorie Kanceláře roku

Prestiž soutěže, rostoucí počet přihlášených i kvalita realizací si zaslouží adekvátní podobu slavnostního galavečera. Letos se bude opět slavnostní „blacktie“ vyhlášení konat na začátku léta na pražském Žofíně. Výjimečné kancelářské interiéry firem v České republice letos soutěží v devíti kategoriích, do kterých se mohou soutěžící přihlásit:

 • Start-up kanceláře roku
 • IT kanceláře roku
 • Hub & Co-working kanceláře roku
 • Employee Friendly kanceláře roku
 • Hybridní kanceláře roku
 • Inovativní kanceláře roku
 • Velké kanceláře roku
 • Malé kanceláře roku
 • Regionální kanceláře roku

Pomyslnou desátou kategorií pak je speciální Cena poroty, udělovaná napříč všemi soutěžními kategoriemi. Jejím cílem je ocenit výjimečný přínos pro architekturu a design.

O soutěži Kanceláře roku

Soutěž Kanceláře roku vznikla v roce 2016 a nyní probíhá již její 8. ročník. Odborná porota hodnotí interiéry z hlediska výjimečnosti a designu prostor, inovace (technologické, materiálové, praktické), atmosféry prostředí, a především kvality pracovního prostředí. Napříč všemi kategoriemi oceňuje atraktivitu pracovního prostředí a nakolik je kancelář příjemným místem k bytí, což nabývá na významu hlavně vzhledem k tomu, jak velkou část svého času většina z nás tráví v kanceláři. Vítězové budou vyhlášeni na závěrečném galavečeru během léta v zahradách Paláce Žofín, na který budou pozvání zástupci všech přihlášených společností. Více o soutěži na novém webu www.kancelareroku.cz.

O společnosti Prochazka & Partners

Společnost Prochazka & Partners v roce 2013 založil Radek Procházka a dnes je vedoucí společností výhradně zaměřenou na zastupování nájemců v oblasti komerčních nemovitostí. Poskytuje komplexní servis pro nájemce v segmentech Offices a Industrial (přejednání, relokace, expanze, nákup či výstavba na klíč) a svým klientům zajišťuje i architektonické a projektové poradenství a management (Design & Build). Společnost od roku 2016 vyhlašuje také odbornou soutěž Kanceláře roku. Více o společnosti na www.prochazkapartners.cz.

Partneři soutěže

Organizátorem soutěže je Prochazka & Partners

Hlavní partneři soutěže

Partneři soutěže

Archiv novinek
Dornych

Kancelářské prostory v Dornychu se začínají plnit dlouho před jeho dokončením

01. 07. 2024
Organica

Společnost Prochazka & Partners zprostředkovala další
významné pronájmy v Ostravě

28. 06. 2024
PernerKa

Nová kancelářská budova PernerKa v pražském Karlíně je díky Prochazka & Partners plně pronajata již rok a půl před dokončením

26. 06. 2024
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

  Kontaktujte mě
  ×
  Kontaktní formulář