(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Jakub Salát povyšuje na Head of Marketing

17. 02. 2022
Jakub Salát Head of Marketing

Společnost Prochazka & Partners, která se zabývá poradenstvím pro nájemce v oblasti komerčních realit, hlásí povýšení Jakuba Saláta na pozici Head of Marketing. Jakub v Prochazka & Partners působil od ledna 2020 jako Marketing & PR Manager. Za tu dobu si vzal na starost veškeré online marketingové aktivity, rebranding společnosti včetně redesignu webových stránek a přechod na nový CRM systém. Díky svým zkušenostem nejen z AMI Communications se ve firmě věnuje také public relations.

„Jsem vždycky rád, když je za kolegy vidět velký kus práce a když mohu oprávněně někoho povýšit. Jakub se v rámci marketingových aktivit věnuje také aktivně business developmentu a tomu, jak co nejlépe vytěžit náš CRM systém, ve kterém máme veškeré marketingové aktivity automatizovaně propojené. Těším se také na práci nově přenastaveného a personálně obměněného marketingového týmu, který bude pod vedením Jakuba odpovědný i za naše eventy, včetně dalšího ročníku soutěže Kanceláře roku,“ říká Radek Procházka, Managing Partner Prochazka & Partners.

Své sedmnáctileté zkušenosti Jakub Salát sbíral například ve společnosti RENOMIA. V té se věnoval oblastem PR, interní a externí komunikace a tradičnímu i online marketingu. Předtím prošel PR agenturami AMI Communications a PREVIA. Svou kariéru začínal původně v oblasti médií. Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, oboru mediální studia, který zakončil rigorózní zkouškou. V rámci programu Erasmus studoval integrovanou komunikaci na Jyväskylské Univerzitě ve Finsku.

Archiv novinek

Průmyslové nemovitosti v Česku lákají novou výrobu s přidanou hodnotou.

24. 02. 2023
Vítěz soutěže Kanceláře roku

7. ročník prestižní soutěže Kanceláře roku spouští registraci přihlášek. Odbornou porotu rozšířila světově uznávaná architektka Eva Le Peutrec

13. 02. 2023

Industriální trh začíná vysílat varovné signály. Na trh se častěji dostávají podnájmy za lepších než tržních podmínek

24. 01. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář