(+420) 222 242 342
Menu

Novinky

Jakub Salát povyšuje na Head of Marketing

17. 02. 2022
Jakub Salát Head of Marketing

Společnost Prochazka & Partners, která se zabývá poradenstvím pro nájemce v oblasti komerčních realit, hlásí povýšení Jakuba Saláta na pozici Head of Marketing. Jakub v Prochazka & Partners působil od ledna 2020 jako Marketing & PR Manager. Za tu dobu si vzal na starost veškeré online marketingové aktivity, rebranding společnosti včetně redesignu webových stránek a přechod na nový CRM systém. Díky svým zkušenostem nejen z AMI Communications se ve firmě věnuje také public relations.

„Jsem vždycky rád, když je za kolegy vidět velký kus práce a když mohu oprávněně někoho povýšit. Jakub se v rámci marketingových aktivit věnuje také aktivně business developmentu a tomu, jak co nejlépe vytěžit náš CRM systém, ve kterém máme veškeré marketingové aktivity automatizovaně propojené. Těším se také na práci nově přenastaveného a personálně obměněného marketingového týmu, který bude pod vedením Jakuba odpovědný i za naše eventy, včetně dalšího ročníku soutěže Kanceláře roku,“ říká Radek Procházka, Managing Partner Prochazka & Partners.

Své sedmnáctileté zkušenosti Jakub Salát sbíral například ve společnosti RENOMIA. V té se věnoval oblastem PR, interní a externí komunikace a tradičnímu i online marketingu. Předtím prošel PR agenturami AMI Communications a PREVIA. Svou kariéru začínal původně v oblasti médií. Je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, oboru mediální studia, který zakončil rigorózní zkouškou. V rámci programu Erasmus studoval integrovanou komunikaci na Jyväskylské Univerzitě ve Finsku.

Archiv novinek
Modern Office building

Nové kanceláře v Praze mizí před očima kvůli vysoké poptávce a předpronájmům

26. 09. 2023

Prochazka & Partners slaví 10 let na trhu komerčních realit. Za dobu své existence klientům ušetřila přes 8 miliard Kč na investičních a provozních nákladech

22. 09. 2023

Setkejte se s odborníky z Prochazka & Partners na veletrhu Expo Real

15. 09. 2023
Radek Procházka
Managing Partner
#

Domluvit schůzku

Stavte se u nás na kávu nebo nám zanechejte Vaše číslo
a my se rádi ozveme ve Vámi preferovaný čas.

    Kontaktujte mě
    ×
    Kontaktní formulář